Admin
Odsłony: 1039

Video z transmisji na żywo przeprowadzonej w dniu 3 stycznia 2020 roku przez Przedstawiciela Stowarzyszenia "Galea" na temat utworzenia Muzeum Regionalnego w Suszu.

 

W dniu 3 stycznia 2020 roku Sebastian Zieliński będący Przestawicielem Stowarzyszenia Historyczno-Badawczego "Galea" prowadził na żywo transmisję video, podczas której zapoznał mieszkańców Susza i zainteresowane osoby z projektem utworzenia Muzeum Regionalnego w Suszu. Podczas transmisji opowiedział o stowarzyszeniu, muzeum, hsitorii budynku przy ul Wąskiej 5 oraz pokazał aktualny stan techniczny budowli, w której w 2021 roku planuje się otwarcie wystawy stałej Muzeum Regionalnego w Suszu. Prowadzący transmisję przedstawił największe, aktualne potrzeby niezbędne do utworzenia placówki muzealnej oraz zaapelował o udzielenie wsparcia w realizacji tego projektu. Transmisja pierwotnie ukazała się na profilu Muzeum Regionalnego w Suszu na portalu społecznościowym Facebook a następnie została udostępniona na kanale youtube.

 

 

 

 

 

 

Pin It
Kategoria:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej